Навигација

Листа кандидата за избор члана Студентског представничког тијела организационих јединица (факултета/Академије умјетности)

КонкурсиУниверзитет у Бањој Луци
На основу тачке X алинеја 1) Одлуке о броју и начину избора у студентско представничко тијело Наставног-научног вијећа Универзитета у Бањој Луци број: 05-958/08 од 26.03.2008. године, Изборна комисија на сједници одржанoj 09.04.2008. године, доноси

Листу
кандидата за избор члана Студентског представничког тијела организационих јединица (факултета/Академије умјетности)



•    АКАДЕМИЈА УМЈЕТНОСТИ

1.   Душко Станивук (Прва година)
2.   Ђурђа Вукашиновић (Друга година)
3.    Владимир Нићифоровић (Друга година)
4.    Владимир Пејић (Прва година)


•    ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКИ ФАКУЛТЕТ

1.    Славиша Лучић (Четврта година)
2.    Споменко Никић (Трећа година)
3.    Виолета Томић (Прва година)
4.    Миле Лукић (Четврта година)
5.    Милош Благојевић (Друга година)


•    ФАКУЛТЕТ ФИЗИЧКОГ ВАСПШИТАЊА И СПОРТА

1.    Срећко Станишић (Четврта година)
2.    Филип Бабић (Трећа година)
3.    Бранко Тепић (Друга година)


•    ЕКОНОМСКИ ФАКУЛТЕТ

1.    Саша Панић (Четврта година)
2.    Огњен Саје (Прва година)
3.    Драган Марковић (Апсолвент)
4.    Славко Раљић (Друга година)


•    ФИЛОЗОФСКИ ФАКУЛТЕТ

1.    Бојан Гребенар (Прва година)
2.    Наташа Репић (Четврта година)
3.    Наташа Драгичевић (Апсолвент)
4.    Драгана Веселиновић (Друга година)
5.    Војин Стриковић (Прва година)
6.    Зора Марјановић (Друга година)


•    ПОЉОПРИВРЕДЕНИ ФАКУЛТЕТ

1.   Станко Галић (Четврта година)
2.   Милан Малинић (Трећа година)
3.    Славиша Јовановић (Друга година)
4.    Даворин Милекић (Трећа година)


•    МАШИНСКИ ФАКУЛТЕТ

1.    Дејан Драгоњић (Трећа година)
2.    Срђан Срдић (Прва година)
3.    Младен Марковић (Прва година)
4.    Немања Брдар (Прва година)


•    АРХИТЕКТОНСКО-ГРАЂЕВИНСКИ ФАКУЛТЕТ

1.    Бојана Бојанић (Пета година)
2.    Игор Дамјановић (Четврта година)
3.    Коста Новаковић (Трећа година)
4.    Горан Матић (Пета година)


•    МЕДИЦИНСКИ ФАКУЛТЕТ

1.   Ана Голић (Четврта година)
2.   Милан Грубор (Шеста година)
3.    Саша Марковић (Четврта година)


•    ПРАВНИ ФАКУЛТЕТ

1.    Јелена Шљокавица (Четврта година)
2.    Милан Петковић (Четврта година)
3.    Игор Шукало (Четврта година)
4.    Младен Чанчаревић (Четврта година)


•    ПРИРОДНО-МАТЕМАТИЧКИ ФАКУЛТЕТ

1.   Данијела Ћетковић (Трећа година)
2.   Маријана Рољић (Трећа година)
3.    Ведран Јаић (Прва година)


•    ШУМАРСКИ ФАКУЛТЕТ

1.    Јелена Вулин (Трећа година)
2.    Небојша Бекић (Четврта година)
3.    Веселин Вујатовић (Трећа година)


•    ТЕХНОЛОШКИ ФАКУЛТЕТ

1.   Игор Цвјетојевић (Друга година)
2.   Немања Панић (Друга година)
3.    Бојан Милојевић (Пета година)
4.    Владо Глигорић (Четврта година)


ПРЕДСЈЕДНИК ИЗБОРНЕ КОМИСИЈЕ
Проф. др Здравко Тодоровић, с.р