Navigacija

Lista kandidata za izbor člana Studentskog predstavničkog tijela organizacionih jedinica (fakulteta/Akademije umjetnosti)

KonkursiUniverzitet u Banjoj Luci
Na osnovu tačke X alineja 1) Odluke o broju i načinu izbora u studentsko predstavničko tijelo Nastavnog-naučnog vijeća Univerziteta u Banjoj Luci broj: 05-958/08 od 26.03.2008. godine, Izborna komisija na sjednici održanoj 09.04.2008. godine, donosi

Listu
kandidata za izbor člana Studentskog predstavničkog tijela organizacionih jedinica (fakulteta/Akademije umjetnosti)



•    AKADEMIJA UMJETNOSTI

1.   Duško Stanivuk (Prva godina)
2.   Đurđa Vukašinović (Druga godina)
3.    Vladimir Nićiforović (Druga godina)
4.    Vladimir Pejić (Prva godina)


•    ELEKTROTEHNIČKI FAKULTET

1.    Slaviša Lučić (Četvrta godina)
2.    Spomenko Nikić (Treća godina)
3.    Violeta Tomić (Prva godina)
4.    Mile Lukić (Četvrta godina)
5.    Miloš Blagojević (Druga godina)


•    FAKULTET FIZIČKOG VASPŠITANJA I SPORTA

1.    Srećko Stanišić (Četvrta godina)
2.    Filip Babić (Treća godina)
3.    Branko Tepić (Druga godina)


•    EKONOMSKI FAKULTET

1.    Saša Panić (Četvrta godina)
2.    Ognjen Saje (Prva godina)
3.    Dragan Marković (Apsolvent)
4.    Slavko Raljić (Druga godina)


•    FILOZOFSKI FAKULTET

1.    Bojan Grebenar (Prva godina)
2.    Nataša Repić (Četvrta godina)
3.    Nataša Dragičević (Apsolvent)
4.    Dragana Veselinović (Druga godina)
5.    Vojin Striković (Prva godina)
6.    Zora Marjanović (Druga godina)


•    POLJOPRIVREDENI FAKULTET

1.   Stanko Galić (Četvrta godina)
2.   Milan Malinić (Treća godina)
3.    Slaviša Jovanović (Druga godina)
4.    Davorin Milekić (Treća godina)


•    MAŠINSKI FAKULTET

1.    Dejan Dragonjić (Treća godina)
2.    Srđan Srdić (Prva godina)
3.    Mladen Marković (Prva godina)
4.    Nemanja Brdar (Prva godina)


•    ARHITEKTONSKO-GRAĐEVINSKI FAKULTET

1.    Bojana Bojanić (Peta godina)
2.    Igor Damjanović (Četvrta godina)
3.    Kosta Novaković (Treća godina)
4.    Goran Matić (Peta godina)


•    MEDICINSKI FAKULTET

1.   Ana Golić (Četvrta godina)
2.   Milan Grubor (Šesta godina)
3.    Saša Marković (Četvrta godina)


•    PRAVNI FAKULTET

1.    Jelena Šljokavica (Četvrta godina)
2.    Milan Petković (Četvrta godina)
3.    Igor Šukalo (Četvrta godina)
4.    Mladen Čančarević (Četvrta godina)


•    PRIRODNO-MATEMATIČKI FAKULTET

1.   Danijela Ćetković (Treća godina)
2.   Marijana Roljić (Treća godina)
3.    Vedran Jaić (Prva godina)


•    ŠUMARSKI FAKULTET

1.    Jelena Vulin (Treća godina)
2.    Nebojša Bekić (Četvrta godina)
3.    Veselin Vujatović (Treća godina)


•    TEHNOLOŠKI FAKULTET

1.   Igor Cvjetojević (Druga godina)
2.   Nemanja Panić (Druga godina)
3.    Bojan Milojević (Peta godina)
4.    Vlado Gligorić (Četvrta godina)


PREDSJEDNIK IZBORNE KOMISIJE
Prof. dr Zdravko Todorović, s.r